Brama do crossfitu


W ubiegłym roku na boisku Szkoły Podstawowej nr 2 w Mońkach powstała pierwsza, profesjonalna stacja do treningów crossfit w województwie podlaskim sfinansowana ze środków Urzędu Miejskiego w Mońkach. Z ogólnodostępnego urządzenia fitness, bieżni lekkoatletycznej oraz boisk do siatkówki plażowej korzystają mieszkańcy naszego miasta.

Cieszy nas tak duże zainteresowanie pasjonatów zdrowego stylu życia. Dbając o to, aby treningi odbywały się w jeszcze lepszych i bezpiecznych warunkach zamontowaliśmy blaszany garaż do przechowywania sprzętów sportowych. Płytki chodnikowe, które pełnią funkcję podłoża pod blaszakiem przekazane zostały przez Spółdzielnię Mieszkaniową. Dzięki wsparciu Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Mońkach – Pana Romana Klepadło, odmalowana też została tylna ściana garażu, która jest tłem zarówno siłowni, jak i boisk do piłki plażowej. Obiekt został objęty całodobowym monitoringiem.

Wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji skorzystać z "bramy do crossfitu" serdecznie zapraszamy do wspólnych ćwiczeń! 

Dariusz Jaworowski