Matematyczny Czar Par - 2021


W minionym tygodniu w Szkole Podstawowej nr 1 w Mońkach odbyła się 22 edycja Konkursu "Matematyczny Czar Par", którego głównym organizatorem było "Stowarzyszenie Przyjaciół Jedynki w Mońkach”.

Do udziału w imprezie zaproszone zostały społeczności szkół podstawowych powiatu monieckiego, ale do walki o puchary i inne cenne nagrody przystąpili tylko uczniowie Szkoły Podstawowej w Jasionówce i Szkoły Podstawowej nr 1 w Mońkach. W zawodach uczestniczyło 16 par rekrutujących się spośród uczniów klas VII i VIII obu szkół.

W klasyfikacji par I miejsce zdobyli: Kamil Biedrzycki i Mateusz Falkowski - SP nr 1 Mońki, na drugim miejscu uplasowały się ex aequo pary: Kacper Prokop i Marcin Rzepecki- SP Jasionówka oraz Mateusz Trybułowski i Hubert Czerech - SP nr 1 Mońki, a na trzeciej pozycji znalazły się ex aequo 3 pary: Aleksandra Bielska i Emilia Olechno, Nikola Baworska i Zuzanna Gajewska oraz Piotr Sobolewski i
Jakub Woźniewski- wszyscy z SP nr 1 w Mońkach. Natomiast w punktacji szkół SP1 wyprzedziła SP z
Jasionówki.

Konkurs przebiegał w miłej i życzliwej atmosferze z zachowaniem sanitarnego reżimu. Wszystkim uczestnikom ich opiekunom oraz hosstesom zapewniono napoje oraz poczęstunek.

Nauczyciele matematyki SP1 w Mońkach