30 lat minęło


9 września firma Budbau zaprosiła mieszkańców Moniek na Piknik Rodzinny zorganizowany przy ulicy Kolejowej w związku z jubileuszem istnienia firmy.

Oficjalny jubileusz 30-lecia rozpoczął sam właściciel Edward Bajkowski, który podziękował wszystkim za wsparcie, za obecność, ale przede wszystkim za wyrozumiałość. Przemówienie było formą podziękowania właściciela firmy i zarazem ukłonem w stronę wszystkich wykonawców, dostawców i klientów, dzięki którym firma tak prężnie rozwija się na rynku.

Po przemówieniach wyróżniono wykonawców oraz dostawców współpracujących od lat z firmą. Właściciel docenił także pracę swoich długoletnich pracowników, uroczyście ich wyróżniając podczas jubileuszu.
Wszyscy obecni w tym dniu mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami, czy skorzystać z różnych promocji. Nie zabrakło również atrakcji dla dzieci. Przez kilka godzin klienci mogli częstować się smakołykami z grilla oraz zasmakować tortu, który stanowił symboliczne uwieńczenie całego jubileuszu.

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Budbau, to prywatna firma założona przez w 1993 roku. Początkowo jako firma działająca wyłącznie w zakresie usług: remonty, docieplenia, dachy z czasem otworzyła własną hurtownię materiałów z szerokim asortymentem materiałów budowlanych, hydraulicznych, sanitarnych, elektrycznych i innych. Stale też powiększa zakres działalności o własny transport towaru, prace ziemne (koparki) oraz wysokościowe (wysięgnik), wypożyczalnię narzędzi, mieszalniki tynków i farb.

Obejrzyj więcej zdjęć