Rozrywkowe sanatorium


Po wielkim sukcesie przedstawienia, po roku przerwy, ponownie na scenie Mediateki można było obejrzeć przedstawienie teatralne pn. "Sanatorium na perypetiach".

To pełne humoru i zwariowane przedstawienie teatralne, które opowiada historię kuracjuszy przebywających w sanatorium. Każdy z bohaterów ma swoje własne problemy i ekscentryczne zachowania, co prowadzi do licznych komicznych sytuacji i zabawnych dialogów.

Zapraszamy wszystkich miłośników humoru teatralnego, którym nie straszne są absurdalne sytuacje i niezwykłe postaci. Gwarantowana duża dawka śmiechu, ale także przemyślenia na temat ludzkiej natury i relacji międzyludzkich.

Scenariusz i reżyseria: Agnieszka Skarżyńska. Obsada aktorska: Helena Bajkowska, Elżbieta Chojnowska, Agnieszka Dajnowska-Cimoch, Katarzyna Jabłonowska, Artur Obrycki, Bożena Pogorzelska, Agnieszka Skarżyńska, Krystyna Wasilewska, Sylwia Zabłudowska. Oprawa techniczna: Jarosław Szaciłowski.

Przedstawienie przygotowywane jest w ramach projektu "Biblioteka - razem ku kulturze" realizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Mońkach - dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Obejrzyj więcej zdjęć
Zobacz skrót filmowy z I edycji